HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yaşam İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri 2013 Şubat ayında kurulmuş ve Ağustos ayında, İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli Hizmeti veren bir kuruluş olarak T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetkilendirilmiştir.

Bu hizmetlerin yanı sıra sağlık hizmetleri ile eğitim ve danışmanlık hizmetlerini de çok değerli ülkemizin lokomotif şirketlerine çözüm ortaklığı olarak sunmaktadır. İnşaat sektörünün yanı sıra çimento, hazır beton, madencilik (açık ocak işletmeciliği), limancılık faaliyetlerinde bulunan kurumsal firmalara hizmet verilmesinin yanı sıra; gıda, klişe imalatı, dizi yapımcılığı v.b. birçok sektörde aynı çizgide hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurum yaşımızın çok büyük olmamasına karşın kurucu üyelerinin ve çalışanlarının konusunda ülkesine uzun yıllar hizmet vermiş kişiler olması dolayısıyla kuruluş logomuz olan “YİSGÜM” ün içeriğinde olduğu gibi, bilimin gösterdiği doğrultuda ve insanın özel bir varlık olduğunu unutmadan İş Sağlığı ve Güvenliğinin merkezi haline gelmeyi amaçladık.

Bu amaçla ülkemizde bulunmayan bilimin çeşitli disiplinlerinden faydalanarak ve teknolojiyi de kullanarak sektöre katkı sağlayacağını düşündüğümüz ürünlerimizle çözüm ortağı olduğumuz kuruluşlarımıza problemlerini çözmede çok daha fazla yardımcı olacağımızı düşünmekteyiz.  

Kurulduğu günden itibaren hızla büyüyen, büyürken de kurumsallaşma yolunda çaba harcayan, buna önem veren bir anlayışa sahip hizmet sunucusu olarak, kalite ve ilkelerden hiç vazgeçmeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Cehar Dudayev Caddesi, Kanuni Nazım Bey Sokak No: 4/B Örnek Mahallesi 34704 Ataşehir / İstanbul